FBK Cerberos a FBK Pilich Vivatus

04.10.2011 18:51

Oba dva víkendové zápasy se nesly v duchu pomalého začátku Dragons. Naštěstí oba zápasy vzali Dragoni do svých rukou a vyhráli!

V prvním zápase předvedl velmi krásné výkony v brance Vlasta. Některými zákroky doslova zachránil skóre. Škoda jen některých gólů, které padly z dorážek. Dragons měli však hodně šancí i u branky Cerberos, které však ve velkém množství neproměňovali. Nakonec Dragons Extasy uhráli 2 body, výhrou 12:7.

FBK Pilich Vivatus se ukázal jako kvalitní soupeř. V první třetině vstřelili pár pěkných golů a s Dragons tak hráli hodně vyrovnaně. Druhá třetina už se odehrávala více méně pod tlakem Dragons, hlavně dvěma přesilovkami a mírně rozhozeným týmem Pilichu.

Dragons nakonec celý zápas uhráli těsně, jednogólovým rozdílem a to 11:10.

Dragons Extasy tedy odchází z tohoto hracího dne vítězně, se ziskem 4 bodů, a tím pádem 1.místem v tabulce.

Příště čekají Dragons týmy Dr.Aci Vecelá, se kterým již měli tu možnost hrát loni o postup do první ligy, a loňským mistrem 1.ligy Pixbo Kosmonosy.

Oba zápasy budou jistě hodně zajímavé, přijďte tedy zafandit a povzbudit svůj oblíbený tým!!!