3.zápas semifinále

02.04.2011 20:28

Dnes hráči Dragonů odehráli poslední zápas semifinále. Od posledního výkonu s tímto protihráčem, všichni očekávali jaký výsledek bude dnes.

V týmu byla znát jistota už od prvních minut. Dragoni to potvrdili a hned v první třetině si nastříleli náskok 5:0, který se Kopidlnu těžko doháněl. Soupeřům se pořadilo dát jen 4 góly, především díky skvělým zákrokům Vlastika, který si svou branku výborně chránil. Nakonec se tým Dragonů rozstřílel a zvítězil 10-ti gólovým rozdílem, 14:4.  Samozřejmě pochválit musím i ostatní hráče Dragons, kteří se snažili a bylo znát, že si promluvili do duše a postup do první ligy chtějí doopravdy.

Nicméně, pokud chcete hráče Dragons podpořit v dalších kolech boje o postup, přijďte fandit třeba zítra, tj. 3.4. od 9:15 hodin.