Blog

91.zápas sezóny - NO-RULES SOBOTKA

15.12.2010 08:58

Před vánoční pauzou jsme sehráli poslední zápas s našimi největšími rivali celé soutěže NO-RULES SOBOTKA.

Na vítěze zápasu byl vsazen sud, proto tedy bylo o co se rvát.

Celý zápas se nesl v duchu velké rivality a dalo by se říci vyhroceného zápasu. Týmům moc nepomohli ani rozhodčí a hru neustále přerušovali bez ponechání výhody.

Nakonec jsme se porvali a celý zápas dohráli s podporou fanoušků do vítězného konce 10:7.

68. a 70. zápas roku

15.11.2010 20:55

14. listopadu nás opět čekali dva zápasy. Jeden proti týmu FBC Gladiators a druhý s týmem Ohňostrojaři.

V prvním zápase jsme hráli svou hru a vcelku si "Gladiátory" podali. Nechytala jejich jednička v bráně, ale gólman který ho zastoupil ho velice dobře nahradil. Vyhráli jsme ale opět velkým rozdílem 21:6.

Druhý zápas s týmem Ohňostrojaři byl pro nás trošku "nudný" ale střelecky velmi zajímavý. Nudný proto, protože Ohňostrojaři nám ani trochu neodporovali a tak byla výhra snadná. Střelecky zajímavá proto, protože jsme vyhráli velkým rozdílem 31:6.

FBK Squadra Juniors a Notor Band Klášter

08.11.2010 22:30

Prvním zápase dalšího hracího víkendu jsme nastoupili proti FBK Squadra Juniors. Začátek zápasu se sice nevyvíjel podle našich představ, ale na konci první třetiny jsme se rozehráli a opět předváděli náš styl hry. Nakonec jsme "Squadru" rozstříleli 25:8.

V druhém zápase proti našim loňským soupeřům s play off Notor Band Klášter jsme hráli hodně vyrovnaně. "Notoři" bránili ve dvou hráčích a my jsme si hodně pomalu budovaly šance. Ve druhé třetině jsme se dopracovali k většímu brankovému rozdílu a nakonec vybojovali výhru 12:6. Zápas byl hodně vyhrocený a některé zákroky hráčů Notorů byly hodně zbytečně.

Výsledky dalších zápasů

26.10.2010 14:53

Po 14ti denní pauze nastoupili DRAGONS EXTASY v nových mikinách a s kotlem fanoušků proti týmům FBC Lightnings a FBC Kopidlno.

V obou zápasech zastoupil Vlastu v brance Mára. Rozhodně se dá říct, že některými svými zákroky doslova zachránil oba zápasy. Rozhodně mu patří pochvala.

První zápas s námi FBC Lightnings drželi krok, ale i tak, jsme si udrželi výhru a nakonec zvítězili 26:7.

FBC Kopidlno ovšem taky překvapilo a v první třetině, jsme dokonce dvakrát prohrávali. Nakonec jsme ale vývoj zápasu otočili a vyhráli 20:16.

Opět jsme tedy po hracím víkendu získali plný počet bodů za výhry.

5. hrací den

05.10.2010 19:43

5. a 6. zápas sezóny

O vedoucí příčku v tabulce divize A jsme se poprali s TJ Sokol Benbro. Po napínavém a malinko vyhroceném zápase jsme nakonec hladce vyhráli 29:7.

V druhém zápase jsme museli víc zabojovat, protože zezačátku s námi Puma Mladá Boleslav držela krok. Pak jsme se ale utrhli a nakonec zvítězili jasně 23:3.

Rozhodně patří dík gólmanovi Vlastovi, který nás opět podržel perfektními výkony ve své brance.

Teď nás čeká 14ti denní pauza a poté opět zápasy. Tentokrát už z druhou divizí B.

3. hrací den

19.09.2010 10:32

3. a 4. zápas sezóny

Tým Gunners Brodce jsme porazili hladce 24:3. Břicho přispěl 10 góly.

4. zápas sezóny

Draky Mimoňe jsme porazili 22:6. Krásné zákroky předvedl brankář Vlasta a tým skvěle podržel. Ryan se nemohl trefit, ale nakonec střeleckou smůlu prorazil. Břicho opět střelecky nezáhálel a dal 11 gólů. Nastříleno měl i Kumstik, dal 4.